Kategorie

O firmie


          Księgarnia APS jest księgarnią specjalistyczną o profilu pedagogiczno-psychologicznym.

     Specjalizujemy się w sprzedaży książek z zakresu przedmiotów wykładanych w uczelniach humanistycznych, przede wszystkim pedagogicznych i psychologicznych, w tym wielu pozycji z pedagogiki ogólnej, specjalnej, pedagogiki pracy, resocjalizacji, socjologii, filozofii i pracy socjalnej.

      Znajdziecie u nas Państwo najwartościowsze książki profesjonalnych wydawnictw GWP, Harmonia, NOWA ERA, Media Rodzina, Oficyna Wydawnicza IMPULS, PWN, PZWL, PWE, WSiP, Żak, wydawnictw akademickich, a także liczne pomoce wspierające dydaktykę i pracę pedagogiczną,  poczynając od wczesnej edukacji i interwencji, okres adolescencji po szeroki wybór pozycji z zakresu gerontologii.

     Nasza firma od wielu lat prowadzi obsługę nauczycieli, pedagogów, logopedów, edukatorów i terapeutów poprzez specjalistyczną księgarnię przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

     Współpracujemy z ekspertami z wielu obszarów pedagogiki specjalnej. Dzięki temu mogliśmy przygotować kompleksową obsługę dotacji celowej MEN i wyprawek w ramach programu wyprawka szkolna dla uczniów niepełnosprawnych w serwisie DotacjeCelowe.pl. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, z którego korzysta już kilkadziesiąt szkół specjalnych w całej Polsce. Warto samemu przekonać się o możliwościach serwisu dokonując bezpłatne rejestracji.

DotacjeCelowe.pl - serwis dla nauczycieli szkół specjalnych OREW i uczniów z orzeczeniami Dotacje Celowe MEN

        Księgarnia APS zaskarbiła sobie rzesze zadowolonych Klientów, którzy szczególnie chwalą sobie bardzo bogatą ofertę, sympatyczną i kompetentną obsługę zapewniającą fachowe doradztwo od momentu utrworzenia księgarni.

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.akademicka.com , a także kontaktu e-mail kontakt@wszystkieksiazki.pl


 
Zapraszamy!

 

 Załoga Księgarni APS