Kategorie

Kiddy CAT Test do badania postaw związanych z komunikowaniem się jąkających się dzieci w wieku przedszkolnym


  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Harmonia
  • Cena: 13,50 zł
  • Poleć produkt
Autor: Vanryckeghem Martine,  Brutten Gene J.
ISBN: 978-83-7744-075-9
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 48
Oprawa: Miękka
Dodatki:

KiddyCAT (Communication Attitude Test for Preschoolers Who Stutter) – test do bada­nia postaw związanych z komunikowaniem się jąkających się dzieci w wieku przedsz­kolnym – to narzędzie diagnostyczne, które pozwala ocenić reakcje dzieci na ich własny sposób wypowiadania się. Test umożliwia różnicowanie postaw związanych z mówie­niem: od występujących u dzieci płynnie mówiących do tych, które są bardziej typowe dla przedszkolaków manifestujących objawy jąkania.

KiddyCAT został opracowany przez Martine Vanryckeghem i Gene’a J. Bruttena, a następnie opub­likowany w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku. Od tego czasu skuteczność testu została wielok­rotnie potwierdzona w badaniach międzynarodowych prowadzonych w 14 krajach. Narzędzie zostało poddane badaniom psychometrycznym i normalizacyjnym przez dr Katarzynę Węsierską wraz z zespołem na próbie 128 polskojęzycznych dzieci w wieku przedszkolnym.
RADOSNE R - Ćwiczenia wspomagające wywołanie głoski r i ją utrwalające
15,00 zł
13,65 zł
Logopedia Standardy postępowania logopedycznego
79,90 zł
84,00 zł
Jąkanie to nie wyrok Poradnik dla rodziców dzieci jąkających się
11,50 zł
12,00 zł
Jąkanie Skuteczne techniki płynnego mówienia Część 1/2 TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się
32,50 zł